Para için bakireliğimi verdim

Durumumuz fazla iyi değili. Babamın uzun süre önce bizi terk etmesi sonucu ciddi manada geçim sıkınıtısı geçirmeye başlamıştık. Annem gündelik temizlikler gidiyordu bizim rahat yaşamamız için ama bu bile zamanla yetmemeye başladı. Zaman teknoloji zamanıydı ve biz kardeşlerimle beraber teknolojiyi bayağı geriden takip ediyorduk. Artık lise çağlarımızdaydık ve okuldaki sınıf arkadaşlarımın elinde güzel telefonlar vardı. Okuyup doktor olmak istiyordum. Herkesi tedavi eden bir bayan doktor olmaktı amacım bu dünyada sadece.

Üniversiteye hazırlık sınavıma arkadaşlarımdan çok daha fazla zamanınımı ayırdım. Arkadaşlarımın beki okumaya gerekleri yoktu, durumları iyiydi ama benim okumaktan başka çarem yoktu. Kardeşlerimi de okumaları için devamlı olarak ben destekliyordum. Annemin zaten bize ayıracak fazla zamanı yoktu. Kadıncağız akşam eve geldiğinde yorgunluktan ağzı açık kalıyordu. Neyse bu arada kendimden bahsedeyim artık zamanı geldi sanırım. Ben Betül, 20 yaşındayım ve arkadaşlarımın tabiri ile, elidor reklamında oynayan mankenler kadar güzelim. Bazen güzelliğimi süslemek için kıyafetler almak istiyorum ama annemin çalıştığı parayla kıt kanaat geçiriyoruz günlerimizi. Üniversiteyi çok isim yapmış bir okulda okumak için tercih yaptım, zaten aldığım öss puanı bunun için yeterli idi. Okul tercihim oldu ve artık bende üç harfli bir üniversite öğrencisiydim. Ankara’nın dondurucu soğuğunda bazen ayaklarım üsüyerek idame ettirdim okula. Ne olursa olsun okulu bitirecektim. Herkes kendi arabasıyla okula gelirken ben 4 km lik yol yürüdüm çoğu zaman. Annemin yolladığı paraları almıyor, kardeşlerime yolluyordum. Burada bir cafede garsonluk yapmaya başladım, okulumdan arta kalan zamanı çalışıp para kazanmak için kullanıyordum. Kazandığım para ile neler almak istiyordu canım ama malesef yeterli değildi. Yıl 2015 olmuştu ama benim elimde hala 3300 telefon vardı. Herkesin tarihi eser diye dalga geçmesi zoruma gidiyordu. Sınıfta gariban olduğum söylentisi ise almış başını gidiyordu. Bir gün okuldan çıkıp cafeye gittim. Hemen üzerimi değişip başladım mesaime. Köşe masada oturan göbekli bir adam dikkatimi çekti. Devamlı olarak bana bakıyor, saçma sapan işaretler yapıyordu. Bana doğru selenerek masasına çağırdı. 

“Buyurun ne istemiştiniz?”

” Senin adın Betül olmalı senin”

“İsmimi nereden biliyosunuz siz” dedim.

“Sınıf arkadaşlarından Ayşegül bahsetti senden, seninle tanışmak istiyorum, senin bende olan bir şeyin var” dedi. Neyim olduğunu merak ederek ve düşünerek sordum .

Ben “Neyim var sizde?”

Adam “Senin ihtiyacın olan şey bende, benim ihtiyacım olan şey ise sende” dedi.

Ben “Konuyu açar mısınız anlamadın” dedim.

Adam “Hemen konuya geleyim o zaman uzatmadan, açık konuşayım ve hemen sadete geleyim, benimle bir gece olman karşılığında, sana onbin lira teklif ediyorum”

Ben “Bey efendi saçmalıyorsunuz sanırım, galiba beni biriyle karıştırdınız, saçma sapan konuşmayın” dedim. Adam ikinci bir cümleyi konuşmadı bile.

“Telefonum burada, teklifim hep geçerli olacak” dedi ve bir kartvizit uzattı.

“Cebinize sokun hiç bir zaman bu olmayacak ” dedim.

“Sen al veya alma numaram bu masada, eğer kabul edersen ararsın” dedi ve oturduğu yerden kalkıp gitti. Masasını temizlemek için bir süre sonra yeniden geldim. Masasını temizledikten sonra numarayı cebime koydum ve ne olur ne olmaz diye düşündüm.

Akşam eve geldiğimde ders çalışacak takattim kalmamıştı, hemen uzanıp uyudum. Sabah olduğunda okula gittim, akşam ki adamın yaptığı saygısızlık hala aklımda idi. Bir yandan da ılımlı bakıyordum, ne olacaktı bir gecede o parayı kazanır bir daha yapmazdım. Dersler bittikten sonra, eve gitmek için okuldan çıktım. Hava yağmurluydu ve sadece ben yürüyerek evin yolunu tutuyordum. Kimi taxi çağırdı, kimi kendi şahsi aracıyla gitti ama ben piç gibi hissettim kendimi. Eve vardığımda sırılsıklam olmuştum. Kendi kendime gam vurdum bu yokluğuma. Sitem ettim hayata. Aklıma adamın yaptığı teklif geldi. İçimden ” Sadece bir gece ” dedim. Kontörüm olmadığından adama ödemeli arama isteği yolladım. Adam aradı, kendimi tanıttım ve kabul ettiğimi söyledim. Adam da benden adresi istedi. Adresi verdim ve üzerime iyi kıyafetler giyerek makyaj yaptım. Yaklaşık yarım saat sonra yabancı bir numara aradı beni .

“Betül hanım, ben Harun beyin şoförüyüm, eğer hazırsanız Harun bey sizi bekliyor ” dedi.

“Biraz beklerseniz geliyorum” dedim ve son rutüşlerimi yapıp çantamı alıp yanıma çıktım.

Kapıda son model siyah bir Mercedes vardı. Hiç görmediğim bir araçtı bu. Kapımı açan şoför,

“Buyurun Betül hanım, rahatınıza bakın” dedi. Aracın içi gerçekten çok konforluydu. İlk defa birinin bana hizmet ettiğini görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti.

Araca bindiğimde kalbim güp güp atıyordu. Daha bakireydim ve hiç sex deneyimim olmamıştı. Nasıl olacak, nasıl bir duygu diye merak ederken heyecan ve korkuyla dolup taşıyordu içim. Araçta bulunan mini bar içki dolabını açtım ve elime gelen bir ufak viskiyi diktim kafama. İçimin yanmasına aldırmadım çünkü nasıl bir olaya girdiğimi bilmiyordum. Harun beyin villası boğaza nazır harika bir yerdi. Şoför aracı park ettikten sonra kapımı açtı ve

“Buyurun Betül hanım size ben eşlik edeyim” dedi. Beraber villanın koruma görevlilerin yanından geçip giriş kapısına doğru geldik. Villaya girdiğimizde bizi giriş kapısında Rus bir hizmetçi karşıladı. Aklıma gelen ilk şey Harun denen pezevengin bu hizmetçi kızı siktiğiydi. Şoför bana bakarak ” Size Natasha yardımcı olacak bundan sonra dedi. Kırık Türkçesiyle Natasha yanıma gelerek “Buyurun siz salona geçiniz, Harun bey için sizin hazırlık yapmak” Dedi. Salona geçtiğimde adeta büyülendi gözlerim. Bu kadar servet nasıl kazanılır diye merak ettim. Aradan 20 dakika geçmişti Harun bey üst merdivenlerden aşağıya indi . Natasha’ya Rusça bir şeyler söyledi. Bizim Davar Harun aslında lisansı sağlam biriymiş demek ki. Natasha ile konuşması bittikten sonra

“Betül yukarıya gel ” dedi. Korkulu adımlarla yanına gittim. O önde ben arkada bir odaya girdik. Oda muhteşem bir mimari ile yapılmıştı. Kaliteli malzemeler ile kuşanmış, insanın içine huzur veriyordu.

“Rahatına bak güzelim” dedi Harun, ben ise kapı eşiğinde kala kalmıştım. Harun barda içki hazırlar iken ben koltuğa oturup etrafı incelemeye başladım. Az sonra Harun içkilerimizi getirdi orta sehpaya koydu.

“Bu gece sabaha kadar beraberiz o yüzden aceleye gerek yok ” dedi. Cebinden yüklü bir miktar para çıkarıp masaya koydu ve “Sabah çıkarken alırsın” dedi. Aslında iyi bir adamdı. İçkilerimiz bittikten sonra Harun bey soyunmaya başladı. Loş ışık altında kıllı göğüslerinin altında, bacak arasında yatan organ ürkütücüydü. Bende soyunmaya başladım ve artık ikimizde çırılçıplaktık. Harun beni öpe öpe koklaya koklaya zevke getirdi. Kulak ardımdan başlayan yalama fasılı amıma kadar devam etti. Harun dilini klitor bölgeme attığı dil darbeleri ve g noktama dilinin ulaşması beni sex konusuna yakınlaştırdı. Ayağımla Harun beyin sikini okşayarak kaldırıyordum bende. Harun bey beni yatağa yatırıp kafamı aşağıya sarkıttı, ağzıma soktu sikini ve karıştırmaya başladı. Siki çok temizdi, hiç ileri zorlamadı sadece azı dişime kadar ilerledi. Sonra beni orta sehpaya aldı, dört ayak misali pozisyona sokup arkama geçti. Amıma sokmak için sikini kremledi. Sonunda bakireliğim elden gidiyordu. Yaklaştırdı, ve yavaş yavaş ileriye iteledi. Canım çok yanıyordu, sikine bulaşan kanı görünce Harun ” Kızlığın bozuldu, kız geldin dul gideceksin ” dedi ve kanlı sikini bana yalattıktan sonra sikmeye devam etti. Sike sike terlemişti adamcağız, aldığım zevki değil parayı düşnüyordum ben o anda. Boşalmak için içimden çıktı ve yüzüme attırdı. Beraber yatağa girdik ve sabaha kadar 4 kez sikiştik. Sabah olunca o uyanmadan parayı aldım ve evden çıktım. Aradan bir ay geçince ben yine paraya sıkıştım ve Harun beyi aradım. Harun bey telefonu açtı, “Harun bey benim paraya ihtiyacım var ” dedim. Harun bey güldü ve ” Kadın olanlara para vermem, ben kız sikiciyim, eğer bakire arkadaşın varsa gönder, sana da biraz para ayarlarım o zaman” dedi. Kapadım yüzüne telefonu, gidip kızlık zarımı diktirdim kredi kartımla ve bu zarı patlatmamak  için kendime söz verdim

השאר תגובה

אהיה הראשון להשאיר תגובה לכתבה זו