זה שנים מאז אני נשוי שאשתי

זה שנים מאז אני נשוי שאשתי היקרה לא חולקת איתי את אותה האהבה לסקס וכך התגלגלתי בלילות לפורטל אקספיינדר להנות מהמראות, מהתמונות ומהסיפורים שהפורטל מציעה. בעיקר בקטגוריה של נערת ליווי. לפני שנה קיבלתי אומץ בפעם הראשונה ופניתילנערת ליווי מאחת המודעות בפורטל. פעם ראשונה בחיי שחשבתי לשלם על בילוי עם נערתליווי שתגשים עבורי את הפנטזיות ואכן לא חששתי לממש זאת.נערת ליווי זו התגלתה כאישה בת 34 בעלת ניסיון לא מועט במתן שירותי ליווי לעיסוי.בשיחה החלפנו רשמים ושיתפנו אחד את השנייה בפנטזיות שלנו. אחד התנאים שלה היהשאשלח תמונה לפני הפגישה. לאחר לבטים רבים הסכמתי. נכנסתי לגלריה שלי בניידושלחתי לה תמונה.
היא החזירה בתמונה משלה וקבענו להיפגש בחדר להשכרה באזורנתניה, והסכימה שהיא תגיע לבדה. שאלה אם יש בקשה מיוחדת אמרתי – אנאלי. מעולםלא יצא לי לפני. הסכימה.כשעה לפני הפגישה המיוחלת התקלחתי, התבשמתי ויצאתי לכיוון. שמתי את התשלוםמראש בקומקום ישן שהיה מונח על המדרגות והמתנתי בציפייה. הבטתי מהחלון הצופה אלהכביש, לאחר כ-10 דקות ראיתי ג’יפ שחור חונה וראיתי אותה יוצאת בשמלה שחורה ותיקקטן. שמעתי את צעדיה, הדלת נפתחה, תוך שניות עמדה בפתח. נערת ליווי, נראית נחמד,חייכה. נשיקה וחיבוק והתיישבנו לשוחח קצת.
אני בוחן את גופה ועליה שמלה שחורה עם מחשוף. ציצים בינוניים. ישבן נחמד. לאט לאט לקחה את ההובלה וקילפה את העצבנותממני. נעמדה ואמרה בוא. התקרבה אלי ומשכה אותי לכיוון החדר. הדלקתי את המזגןהסתובבתי ונישקתי אותה נשיקה ארוכה ורטובה. הרבה זמן שלא חשתי התרגשות כזו!ניגשתי אליה, נוגע בגופה החלק. התפשטנו יחד, מתבונן בפלא הזה, ומתרגש כאילו הייתינער שוב.נשכבנו במיטה החלה מלקקת ומנשקת, נושכת וטורפת, ולאט לאט נעה לכיוון הזין שלי. הזיןזקור ומייחל כבר לפיה. פיה החם מלא רוק עוטף את הזין והחלה מוצצת בהתלהבות שמעולם לא חוויתי.
הזזתי את ראשה בעדינות, השכבתי אותה על הגב והחלתי מוצץ ומלקקבתאווה את שדיה. פטמותיה הקטנות הזדקרו ומהר מאוד הגניחות החלו.מהר מאוד גלשתי בין רגליה, מלקק בתאווה את הכוס המגולח למשעי. אני מרטיב מלקקושואב, מוצץ ומלקק. נהנה מתנועות האגן הנמרצות ומהצעקות. ואז היא מזיזה את ראשי.”רצית אנאלי, נכון?” שאלה בחיוך, “משתוקק” עניתי. השכיבה אותי על הגב, הושיטה אתידה לתיק, והוציאה קונדום. במיומנות הלבישה לי אותו ובלי שהיות עלתה והחדירה את הזיןלישבנה ללא חומר מסכך, הייתי בשוק מהקלות המטורפת.תהיתי האם אני באמת חודר לישבנה, אך ראיתי את השפתיים הסגורות והבנתי שזה קורהלראשונה בחיי. התחלתי יוצא ונכנס, מתרכז לא לגמור. והיא גונחת בקול רם. השכבתי אותהעל גבה והתחלתי דופק במרץ. נהנה לראות את הזין בתחת. בוהן ידי מעסה את דגדגנה ואניממשיך במרץ להיכנס ולצאת. מאט כדי להירגע ואז שוב.
“תגמור, מתוק” לחשה ואז הגברתימהירות, צעקות ההנאה שלה מרעידות את הקירות. ואז גמרתי במטחים אדירים. מוציא אתהזין, שולף את הקונדום, ונשכב להסדיר נשימה. ואז היא נשכבת לידי ומעשה את שדיה ואתאיברי המין שלה, נושק לה בחביות יתרה ואומר “תודה”. היא מפנה מבטה אליי ואומרת “היהאדיר”.
המשכנו לשכב מחובקים עוד מספר דקות ואז קמנו התקלחנו ונפרדנו לשלום. מי יודע אולייפגשו דרכינו שוב….

Leave a comment

Be the first to comment on this story