מפגשים עם נערות ליווי שירותי ליווי

 

מפגשים עם נערות ליווי שירותי ליווי

 

זה היה מהעבר, הבחורה הייתה מושלמת, עברו המון שנים, אין ספק, אבל אני לא שוכח את זה, אני זוכר את זה כמו אתמול, זוכר את הריחות שלה, את הטעמים, אישה משגעת, אין ספק, שירותי ליווי עושים את שלהם, נערת ליווי מהמרכז עושה לי את זה בענק.

 

נסעתי לבקר חבר חולה במרכז, פגשתי אותה במקרה, גם היא הגיעה לבקר מישהו, לא ידעתי שהיא עובדת שירותי ליווי, אבל לא היה לי איכפת הייתי מוקסם ממנה שאין לתאר. היא הסתכלה עליי ואני עליה, היה ביננו קליק, שאלתי אותה אם היא מכירה אותי כי הסתכלה עליי מלא אבל היא אמרה שלא.

היא חייכה אליי, יצאנו לעשן בחוץ, היא סיפרה לי שאח שלה מאושפז במרכז, אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול.

פתאום משום מקום היה חדר ריק, היא הזמינה אותי ללכת לשם, כנראה נדלקה עליי, גם אני נדלקתי אני לא יכול להכחיש את זה. היא לא הכחישה שהיא נערת ליווי אבל לא הפריעה לי ממש.

נכנסו לחדר ומשהו קרה, סגרנו את הדלת, אף אחד לא הפריע לנו, התנשקנו בלהט, זה פשוט קרה ואי אפשר היה לעצור את זה. היא פתחה לי את הרוכסן, הכניסה את היד למכנסיים ושלפה את איבר המין שלי.

היא מתענגת, אני רואה את זה בעיניים שלה, היא רוצה למצוץ וזה אולי מה שהבנתי ממנה כי לא עברה דקה והזין שלי היה כבר בפה שלה.

פחדתי שמישהו ייכנס אבל היא הרגיעה אותי, אני חושב שזה מה שהיה יותר מדליק, הפחד, החשש שמישהו יבוא. היא לא  הפסיקה לדקה, כל דפיקה בקיר או דלת ליד הקפיצה אותי. התרגשתי בדיוק כמוה.

קיבלתי אומץ, השכבתי אותה על המיטה, פיסקתי לה את הרגליים וחדרתי אליה עמוק, הזין שלי היה רטוב וזה עינג אותה יותר, היא ליפפה את הרגליים סביב הגוף שלי, התרגשות בשיאה, אני מזיין אותה לאט ואז עולה בקצב.

שנינו בשיא שלנו, גומרים כמו מטורפים, אני בתוכה והיא כמו בתוכי, מזיין אותה בדיוק כמו שהיא רוצה וזה הולך ומתעצם אפילו יותר. הגענו לאורגזמה מטורפת ביחד, וואו, מזמן שלא הגעתי עם אישה לאורגזמה, לא משנה אם זו נערת ליווי, שירותי ליווי או סתם בחורה, זה בהחלט היה הישג שהייתי רוצה לממש שוב וכשאני אומר לממש אני רוצה שזה יקרה בקרוב.

 

Leave a comment

Be the first to comment on this story