הסקס הראשון שלי – סיפורו של גבר אחד, שירותי ליווי ונערה סקסית

את הסקס הראשון שלי לא רציתי לעשות עם מישהי שאני לא מכיר, היו לי לא מעט הזדמנויות אבל לא הייתי מוכן להתפשר, רציתי מישהי מדהימה. את האמת? גם התביישתי, לא רציתי לצאת לדייט ופתאום שהיא תגלה גבר בן 25 בתול, כן כמו ששמעתם, אני גבר בן 25 ומעולם לא חוויתי שום סקס בחיי ולכן הבנתי שהגיע הזמן לזה. אז כצעד ראשון מבלי שאף אחד יידע נסעתי לטיול בדרום הארץ, השכרתי שם דירה דיסקרטית ומכאן החלטתי שאני מסמן וי על מה שחשוב לי באמת, להפסיק להיות בתול ולהתחיל וליהנות מההנאות של החיים.

היא הגיעה משום מקום, יפה, גבוהה, סקסית בטירוף, תמיד הייתה לי משיכה לנערות ברונטיות וזה מה שהגיע אליי, בדיוק מה שהיה באתר. בתמונה הראשונית היא נראתה לי מדהים ולא הייתי בטוח שהנערה הזו תגיע באמת עד שנתקלתי באישה המדהימה הזו. היא הייתה כבת 40 מנוסה, סוג של MILF מהממת. היא נישקה אותי בלחי ויכולתי להרגיש את כול כולה עליי, את האמת התרגשתי מאוד מהמגע וכבר ציפיתי לעוד. נתתי בה מבט נוסף והבנתי שעשיתי את הבחירה הטובה ביותר בפנייה שלי אל שירותי ליווי מכוונים שיודעים בדיוק מה גבר צריך. “מישהו ראה אותך”? שאלתי והיא חייכה ואמרה “אל תדאג, גם ככה אף אחד לא מכיר אותך כאן” פתאום נזכרתי באמת אני לא מכאן אז לעזאזל הכול.

היא לקחה אותי כמו שלוקחים ילד, משכה אותי ביד ישירות אל החדר שינה, הסיטה לי את השיער, “איך קוראים לך”? היא שאלה ואמרתי.. בלי שמות, זה מה שביקשתי מאותם שירותי ליווי לפני המפגש.  לצורך העניין לי קוראים א’ ולך ב’ סיכמנו כי זה באמת היה מגרה איפשהו. האנונימיות, הדיסקרטיות, זה הכול בפרט שאני כל כך מתבייש ולא רוצה שאף אחד יידע. היא ליקקה לי את תנוך האוזן, נשיקה כל חלק וחלק בצוואר שלי, הזין שלי הזדקר בטירוף, היא אחזה את הביצים שלי ואת הזין חזק, לרגע נבהלתי אבל אז היא ליטפה והרגיעה אותי… “באתי לעשות לך טוב מותק לא לחשוש” אמרה והמשיכה ללטף, הפעם בעדינות, מוציאה את האיבר שלי מתוך המכנסיים ומוצצת בהנאה כשהמבט לא סר ממני, היא לאורך כל המציצה מתבוננת בי ואני לא יכול להסיט את המבט… “תשתחרר מותק” היא מבקשת ולאט זה קורה לי, אני נותן לזה לקחת אותי, רואה מלמעלה איך היא מתמסרת למציצה ומוצצת לי בהנאה גלויה.

היא נשכבת על המיטה בחדר, מפסקת את הרגליים ומסמנת לי להתקרב, אני שוב מהסס, היא מאוננת ומשחקת עם הדגדגן שלה מולי. אני מתגרה, בשלב הזה אני כבר לא יכול או יודע להסתיר וגם לא צריך, היא דוחפת לי את הפרצוף לכוס שלה ואני מתחיל ללקק, למרבה ההפתעה זה נעים ומחרמן אותי. היה לה כוס מדהים ופתאום מצאתי את עצמי מלקק אותה והיא מתענגת בטירוף. היא מרימה אותי שוב אליה, אני שוכב עליה ומזיין אותה חזק, מכניס את הזין והוא זקור וחזק, אני לא בתול אני חושב, אני מתחיל לצחוק ושוכח שפעם הייתי בתול.

“תזיין אותי חזק ככה אני אוהבת “היא מבקשת ואני מזיין אותה כמו מטורף, מכניס את הזין שלי בחוזקה וגומר אל תוך הקונדום. אני גומר כמו מטורף, אני צוחק בקול גדול והיא יחד איתי….

אנחנו שותקים, שכובים זה לצד זו והיא רק לוחשת לי… “אז מה הגעת לגיל שאפשר להתחיל”?

 

 

Leave a comment

Be the first to comment on this story