ג’סיקה מכה שנית

את ג’סיקה הכרתי כשהיא הייתה דיילת אוויר צעירה וסקסית, ואני הייתי נשוי טרי. לכאורה, הייתי אמור להיות בשיא האהבה שלי עם אשתי הצעירה, רק שדקה אחרי החופה גיליתי שהיא בילתה את כל שעות היום בסקס סוער עם בן הדוד שלי, שהיה נמוך, שמנמן, ובאופן כללי לא מישהו שהיית פוחד שיגנוב ממך את אשתך הכוסית. אז רבנו, וטסתי לירח הדבש שלנו לבד. לא חשבתי על נשים אחרות, רציתי רק להירגע. ג’סיקה הייתה מסוג הנשים האמריקאיות היפהפיות, עם שיער בלונדיני גולש, שיניים לבנות, עור שזוף סקסי וציצים ענקיים וזקופים.

כבר בטיסה הרגשתי שהיא בעניין שלי, כשהיא הזמינה אותי לעבור, ככה פתאום, למחלקה הראשונה, הגישה לי וויסקי, שמיכה מפנקת ונעלי בית. התכרבלתי בכורסא המפנקת, תכננתי להירדם קצת, שפתאום הרגשתי יד נשלחת למבושיי, מתחת לשמיכה. פקחתי את עיניי וראיתי את ג’סיקה היא נערת ליווי  המהממת לידי. היא עשתה לי סימן של “ששש”, הניחה עליה את השמיכה כך שאיש לא ראה אותה, ירדה למטה, משכה את מכנסי הטרינינג שלי והכניסה את הזין שלה לתוך הפה שלה. דייל כלשהו עבר ליד, ושאל אותי אם אני צריך משהו. הייתי נבוך, מופתע, אבל מגורה בטירוף. ג’סיקה נשכה בעדינות, ליטפה לי את הביצים עם הלשון ועם היד, ואני הרגשתי שאני עוד שנייה מתפוצץ. פתאום את מי אני רואה מולי? את אשתי הטרייה. מסתבר שגם היא עלתה על המטוס, אולי עקבה אחרי, ואולי רצתה לממש את החופשת ירח דבש.

“מה את עושה פה?”, שאלתי.

אשתי נשענה על המושב שלפני, סוקרת אותי בחשדנות. בינתיים ג’סיקה מצצה במרץ ושפשפה לי את הזין וכמה שניסיתי להתאפק, היה לי ברור שעוד שנייה אני משפריץ לה לתוך הפה.
“אני יכולה לשאול אותך את אותה שאלה”, היא אמרה. “ומה אתה בכלל עושה במחלקה הראשונה?”

ניסיתי לשמור על קול רגיל: “לא יודע, הדיילת החליטה לפנק אותי”.

אשתי לא נראתה משוכנעת.

“למה? יש ביניכם משהו? אתה עשית לי סיפור בגלל הבן דוד שלך ואתה בוגד בי בהזדמנות הראשונה?”

“איזה בוגד?!” אמרתי לה, “אני אפילו לא הסתכלתי על אשה אחרתתתתתתתתת”

את המילה האחרונה צעקתי באקסטזה משוגעת.

אשתי נרתעה, וג’סיקה הוציאה את הראש מתחת לשמיכה. היא ניגבה את השפתיים שלה, אמרה “היי” לאשתי ההמומה, והלכה משם.
בקיצור, אני גרוש עכשיו.

Leave a comment

Be the first to comment on this story